Загрузка...

Список радиостанций японии

Рівне - місто бандерівсько-партизанської слави
А ще там народився і жив Югочка. А ще там тролейбуси водять дівчата з Березного


Спочатку коли Земля ще була плоскою і покоїлася на трьох слонах і величезній черепасі стаття писалася для Файної Меморії.

Рівне , у совєцькі часи Ровно - це, аноне , сумовите невелике місто, що неквапом розляглося трохи південніше Полісся, але, тим не менше, мало не повністю заповнене полішуками , що понабігали хто-зна звідкіля.

Як не дивно, перша згадка про Рівне відносить нас до далекого 1242 року.

За свідченням москальсиких вчених, Москва вже була (московити банячили з приводу чергового "ювілею", бо, начебто, 1149+850=1999; п'янка була люта, бабла витрачено - караул!). А от наші вчені доводять, що перші спомини про Москву - це 1272-1273 роки, коли став княжити "у Московському улусі" перший князь - васал Золотої Орди. [1]. А ДО НЬОГО не було такого улуса; НІХТО там не княжив.

Тэги:Історія Рівного Українопедія FANDOM powered by Wikia, Слухаємо радіо в Рівному онлайн, Рівненський пісенний грант Кому дістався Культура, Океан Ельзи вже на цих вихідних заспіває у Рівному, TN062009 by Kyivstar issuu, The Univers by Olesia Tytarenko issuu, Презентаційні проморолики міста Рівне кіноальманахмаксі, Восени до Рівного приїде музикант тренер Голосу країни, instr Docscom, Ukrainian Radioamateur Club,

СМИ Германии: Россия — дестабилизирующий фактор. ИноСМИ, Россия. - Trukmė 5:28.